Pokiaľ máte silné prečo, ako si nájdete.    

    

Ján -Považská BystricaS výrobkami spoločnosti Tiens som sa stretol prednedávnom.Ako som dostal prvé informácie o nich,rozhodol som sa,že ich vyskúšam. Začal som produktami na očistu-chitosanom a antilipidovým čajom.Už po pár dňoch som pocítil viac energie. Po doužívaní celej dávky sa mi zlepšil imunitný systém a zhodil som 3 kg.Ďakujem spoločnosti Tiens za tieto skvelé produkty.

Irena -Ilava20 rokov som trpela nadchou v zime aj v lete.Vďaka užívaniu produktov Tiens som sa tohto problému zbavila.

Marta -Nitra Produkty spoločnosti Tiens som najskôr vyskúšala sama na sebe. Zamerala som sa na detoxikáciu lebo viem že to je na začiatku najdôležitejšie. Začala som užívať antilipidový čaj a chitosan. Postupne som vyskúšala všetky produkty a môžem povedať že odvtedy sa cítim super. Nepotrebujem žiadne lieky od bolesti, čo bolo pred tým pre mňa nemysliteľné. Samozrejme som nezostala iba pri sebe a postupne ich začali užívať všetci členovia mojej rodiny. Keď nevyskúšate nikdy nezistíte.

Soňa -Považská Bystica Do spoločnosti Tiens som sa zaregistrovala aby som mohla nakupovať výrobky na zľave, lebo som chcela pomôcť svojej mame. Má 87 rokov a pred 2 rokmi mala mozgovú príhodu. Ostala bezvládna na lôžku z nepretržitým trasením ruky. Po roku a pol intenzívneho užívania výrobkov Tiens sme dosiahli tieto výsledky: ruka sa prestala triasť, upravil sa tlak, prestali slziť oči, prestali bolesti nôh a chrbtice. V súčastnej dobe dokáže za pomoci chodiť a sama sa aj najje. Lieky sa zredukovali zo 6 na 1.

Renata -PartizánskeMoja mama mala dosť zdravotných problémov. Silný prieduškový kašeľ,šteklenie na prieduškách,problémy s trávením, zlé pečeňové testy,slabá zrážanlivosť v krvi,.Začala užívať výrobky. Kordyceps,Chitosan,Kalcium,Antilipidový čaj,Vejkán.Po 2 -mesačnej kúre jej krvné testy boli v poriadku,akoby pred tým nemala žiaden problém. Sestrina svokra užívala Kordyceps,Chitosan,Antilipidový čaj,Po krátkej dobe sa zbaviala helikobakteru.

Darina -PezinokMoja sestra trpí astmou od ranného detstva. Po dvoch mesiacoch užívania antilipidového čaju s chitosanom sa jej zlepšilo dýchanie natoľko, že výrazne obmedzila vdychovanie spreju.

Zdenko -Považská BystricaZ mojej bývalej práce, ako lesník som si odniesol problémy s kolenom a kĺbmi. Ako som začal pracovať pre spoločnosť Tiens a oboznámil sa s produktami rozhodol som sa, že ich vyskúšam. Najskôr som si nasadil detoxikačnú kúru a hneď potom som si otvoril výrobky na kĺby-Gaj bao a Kordyceps. Po 3 mesiacoch sú problémy s kolenom a bedrovým kĺbom minulosťou.Ďakujem Tiens za tieto skvelé výrobky.

Janette -Považská TepláS výrobkami spoločnosti Tiens som sa prvý krát stretla cez inzerát. Mala som problémy so žalúdkom – nemohla som jesť vyprážané jedlá, čerstvé buchty, piť kávu.Mala som vnútorné zápaly a vyhadzovali sa mi herpesy na ústach každú jar a jeseň. Často so užívala antibiotiká. Rozhodla som sa vyskúšať výrobky Tiens. Začala som očistou – antilipidový čaj + chitosan – a pokračovala som cordycepsom + Ca pre dospelých. Po pol roku užívania výrobkov Tiens tieto problémy úplne vymizli a kedže som zaregistrovaná, mám tieto výrobky za veľmi výhodnú cenu.

Alenka -Brezová Pod Bradlom Do spoločnosti TIENS som sa zaregistrovala po účasti na prednáške , v produktoch som videla úžasnú šancu vylepšiť zdravie mojej rodiny. Všetci sme začali antilipidovým čajom a chitozanom detoxikovať organizmus , ja som pokračovala macou a práškom z divých mravcov- táto kombinácia mi dodala chýbajúcu energiu, pokračovala som spirulínou, lecitínovým biokalciom a cholikanom.Dlhoročné bolesti hlavy vzniknuté degeneráciou chrupavky krčnej chrbtice sú po 8 mesiacoch minulosťou ,postupne odchádzal pocit únavy a vyčerpanosti , kordycepsom sa mi zlepšila činnosť obličiek /bolesťami som trpela niekoľko rokov/, vymizli bolesti chrbtice, Banting tabletami som vyriešila problémi zo zápchou, Digest a HIFiber mi pomáha upraviť trávenie a verím, že ďalším užívaním si vyriešim štítnu žľazu a ďalšie problémy. Moja dcéra si HiFiberom upravila trávenie, GAJ BAOM vymizli bolesti chrbtice,začal pracovať imunitný systém /od narodenia mala zníženú imunitu, od 13 rokov časté bolesti chrbtice /. Môj 68 ročný otec si upravil vysoký krvný tlak, zbavil sa dlhoročného problému-DNY, ktorá sa pri užívaní produktov už neobjavila, pomaly odchádzajú bolesti kĺbov, úžasne sa zlepšila pohyblivosť, cíti sa veľmi dobre, prešiel očistou-antilipidovým čajom, dvojitou celulózou,pokračoval GAJ BAOM, postupne ostatnými kalciami, vejkanom, cesnakovým olejom, kordycepsom, zinkom, spirulínou. Mojej mame sa používaním masážneho prístroja z TIENS vstrebáva vypuklá kľúčna kosť a mojej dcére sa do týždňa zrástla rozštiepená kosť nad členkom / potvrdili to snímky na druhý deň úrazu a o týždeň po úraze/- pred úrazom zhodou okolností užívala GAJ BAO a po úraze na štvrtý deň pokračovala.Celej rodine sa antilipidovým čajom vyrovnal krvný tlak /dokonca i kolísavý/, čo je úplne fantastické a odkedy spávam na vankúši z TIENS, problémi so zaspávaním i nočné prebúdzanie zo spánku je preč a ráno vstávam plná energie.Ďakujem TIENS za možnosť zlepšiť zdravie sebe a celej rodine užívaním skvelých produktov TIENS aj za možnosť zlepšiť zdravie každému, komu môžem byť svojimi radami a skúsenosťami nápomocná

Jozef -Považská BystricaPočas detoxikacie som schudol 5 kg a posilnil som si imunitu tak, že úplne zmizli moje prechladnutia a chrípky ktoré som dovtedy vždy mával v prechodných obdobiach na jar a jeseň. Moja mama má osteoporózu a ešte pred nejakým časom nedokazála chodiť dlhšie ako pol hodinu.Po detoxikácii začala užívat gaj-bao a jej mobilita sa veľmi zlepšila.Keď predtým nedokázala vyjsť jedno poschodie po schodoch, teraz chodí pre lepšie vstrabávanie vapniku na šieste poschodie bez problémov

Ďaľšia strana

Váš košík (EUR)

    0,-

Cordy Café-capuchino

10.29 ,-

SF 852-prístroj na meranie krvného tlaku

164.31 ,-

Súprava na bankovanie-Cupping Kit

78.27 ,-

Sleeping-na dobrý spánok-60 tab

29.54 ,-

mob : 0949 254 605, e-mail : rebeka@rebeka.sk