Na ceste života nie sú rovné cesty, všetky buď stúpajú, alebo klesajú.    

    

Spoločnosť Tiens bola založená v roku 1995 v Tianjine v Číne. Patrí medzi popredné firmy v oblasti Wellness priemyslu. Dnes naša spoločnosť úspešne podniká vo viac ako 100 krajinách sveta.

Produkty získali množstvo medzinárodných ocenení a certifikátov napr: GMP a ISO 9002. Jej zakladateľ pán LI JINYUAN patrí medzi najvýznamnejších osobností v Číne za prínos v oblasti podnikania a ekonomiky. Patrí medzi výkonných členov čínskeho červeného kríža a za rok 2004 bol vyhlásený za svetovo najvplyvnejšieho čínskeho podnikateľa.

Na základe najnovšej technológie a s použitím až 5000 rokov starých receptúr tradičnej čínskej medicíny rozpracovali vedci Tienshi radu výrobkov s ozdravovacími vlastnosťami :
   - na zníženie lipidov /tukov/
   - spomaľujú proces stárnutia
   - zlepšujú trávenie
   - zvyšujú imunitu organizmu
   - na chudnutie
   - na detoxikáciu organizmu
   - pomáhajú telu uchovať si energetickú rovnováhu
   - a iné

Podpora, s ktorou môžete počítať:
Vďaka podpore viac ako 12 miliónov distribútorov vo viac ako 100 krajinách sveta a zázemiu veľkej a renomovanej spoločnosti si môžete byť istý že dostanete podporu ktorú potrebujete k svojmu úspechu. Ak ste pripravený zmeniť svoj život a máte chuť sa učiť nové veci náš tým vám bude rád nápomocný a pomôže vám splniť si svoje sny a ciele.
Nie ste na to sami.
Viac sa dozviete v sekcii spolupráca.

Ciele spoločnosti Tiens:
Tiens má cieľ stať sa vedúcou firmou v odvetví priameho predaja a dostať sa medzi 500 najväčších firiem z hľadiska obratu FORTUNE 500.

Ďaľšia strana

Váš košík (EUR)

    0,-

Multivitamínvá káva-10 sáčkov

11.55 ,-

Saň Gao-srdce a cievy

20.55 ,-

Cordy Café-capuchino

10.29 ,-

Vejkan-stimulačný doplnok

37.24 ,-

mob : 0949 254 605, e-mail : rebeka@rebeka.sk